Porozumienia międzyokręgowe na rok 2024.

Porozumienia 2024

Ściana Wschodnia

Zostały zawarte porozumienia z Okręgami Ściany Wschodniej tj.:

Okręgi:

1. Biała Podlaska
  2. Białystok
  3. Chełm
  4. Ciechanów
  5. Częstochowa
  6. Kalisz
  7. Lublin
  8. Piotrków Trybunalski
  9. Radom
  10. Siedlce
  11. Sieradz
  12. Skierniewice

Członkowie wymienionych Okręgów są uprawnieni do wędkowania na ogólnodostępnych wodach nizinnych oraz metodami odpowiadającymi składce członkowskiej na ochronę i zagospodarowanie wód wynoszącej min. 190 zł w danych okręgach lub składce ulgowej wynoszącej min. 130 zł. Składka w ramach porozumienia ściany wschodniej będzie wynosić 40 zł na 2024 r.

Porozumienia z innymi Okręgami:

Okręg PZW Legnica: na zasadzie ulgowych składek pełnych. Członkowie Okręgu PZW w Kielcach wnoszą składkę w wysokości 200 zł na ogólnodostępne wody nizinne i górskie Okręgu PZW w Legnicy, a Członkowie Okręgu PZW w Legnicy wnoszą składkę w wysokości 200 zł na ogólnodostępne wody nizinne i górskie Okręgu PZW w Kielcach.

Okręg PZW Tarnów – na zasadzie ulgowych składek. Członkowie Okręgu PZW w Kielcach wnoszą składkę w wysokości 135 zł na ogólnodostępne wody Okręgu PZW w Tarnowie, a Członkowie Okręgu PZW w Tarnowie wnoszą składkę w wysokości 150 zł na ogólnodostępne wody nizinne i górskie II (bez Mierzawy) Okręgu PZW w Kielcach.

Okręg PZW w Tarnobrzeg w odpowiedzi na pismo Okręgu PZW w Kielcach z 23.10.2023 r. Zarząd Okręgu PZW w Tarnobrzegu poinformował, że podjął decyzję o niezwieraniu porozumień na 2024 rok.