Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

SPORT 2017 r (terminarz, wyniki, klasyfikacje)

Aktualności | 2017-10-23 | Publikujący: Koło PZW w Skalbmierzu

 

Terminarz zawodów na 2017 rok:

1. 05.02.2017r - Zawody Pstrągowe - rzeka Nidzica

2. 09.04.2017r - Zawody Spławikowe ,,Otwarcie sezonu" - GPX

3. 30.04.2017r - Zawody Spiningowe ,,Mistrzostwa koła"

4. 14.05.2017r - Zawody Spławikowe ,,Mistrzostwa koła" - GPX

5. 04.06.2017r - Zawody dla dzieci ,,Dzień Dziecka"

6. 11.06.217r - Zawody Gruntowe ,,Mistrzostwa koła"- GPX

7. 01.07/02.07.2017r - Zawody Gruntowe ,,Nocne zawody dwuosobowych drużyn"

8.16.07.2017 r. Zawody Spławikowe Odległościowe - GPX - zawody odbędą się 03.09.2017 r.

8A. 30.07.2017 Zawody Spławikowe Odległościowe - Puchar Dwóch Łowisk - wspólnie z kołem Małoszówka

9. 13.08.2017r - Otwarte Zawody Spławikowe ,,Puchar Burmistrza" - zawody odbędą się 10.09.2017 r. 

10. 17.09.2017r - Zawody Gruntowe - GPX

11. 08.10.2017r - Zawody Spławikowe ,,Zakończenie sezonu"- GPX

12. 22.10.2017r - Zawody Spiningowe - rzeka Nida

 

Zarząd Koła PZW w Skalbmierzu zastrzega sobie prawo do zmiany w/w terminów zawodów.

 

Wyniki zawodów wędkarskich w 2017 roku:

 

1. Zawody Pstrągowe - rzeka Nidzica

I - miejsce: ---

II - miejsce: ---

III - miejsce: ---

 

2. Zawody Spławikowe ,,Otwarcie sezonu" - GPX

I - miejsce:Grzegorz Fakowski  10820 pkt

II - miejsce:Maciej Orzechowski 8260 pkt

III - miejsce:Dariusz Polanko 8000 pkt

 

3. Zawody Spiningowe ,,Mistrzostwa koła"

I - miejsce: Robert Vozsnak 2000 pkt

II - miejsce: Dariusz Polanko 1750 pkt

III - miejsce: Grzegorz Fakowski 1100 pkt

 

4. Zawody Spławikowe ,,Mistrzostwa koła" - GPX

I - miejsce: Rafał Sęk 15660 pkt

II - miejsce: Maciej Orzechowski 11040 pkt

III - miejsce: Grzegorz Fakowski 10885 pkt

 

5. Zawody dla dzieci ,,Dzień Dziecka":

I - miejsce: Jakub Skrzyński 980 pkt

II - miejsce: Jan Majewicz 680 pkt

III - miejsce: Jagoda Kanios 600 pkt

 

6. Zawody Gruntowe - GPX

I - miejsce: Maciej Orzechowski 12980 pkt

II - miejsce: Paweł Trzaskowski 7940 pkt

III- miejsce: Marek Przeniosło, Arkadiusz Kowalski 5700 pkt

 

7. Zawody Gruntowe ,,Nocne zawody dwuosobowych drużyn"

I - miejsce: Marek Cela, Artur Sobecki

II - miejsce: Krzysztof Szczygłowski, Łukasz Mirek

III - miejsce: Maciej Orzechowski, Dariusz Polanko

 

8. Zawody Spławikowe Odległościowe - GPX

I - miejsce: Rafał Sęk 6860 pkt

II - miejsce: Marek Przeniosło 5520 pkt

III - miejsce: Grzegorz Fakowski 5400 pkt

 

9. Otwarte Zawody Spławikowe ,,Puchar Burmistrza"

I - miejsce: Jerzy Moliszewski 9280 pkt

II - miejsce: Grzegorz Fakowski 7980 pkt

III - miejsce: Filip Kletschka, Marek Przeniosło 6500 pkt

 

10. Zawody Gruntowe - GPX

I - miejsce: Maciej Orzechowski 7540 pkt

II - miejsce: Łukasz Serwa 6440 pkt

III - miejsce: Ireneusz Kanios 5780 pkt

 

11. Zawody Spławikowe ,,Zakończenie sezonu"- GPX

I - miejsce:

II - miejsce:

III - miejsce:

 

12. Zawody Spiningowe - rzeka Nida

I - miejsce: Mateusz Pałyga 1190 pkt

II - miejsce: Dariusz Polanko 770 pkt

III - miejsce: ---

 

 

Klasyfikacja w konkursie Wędkarz Roku 2017.

Lp              Imię i Nazwisko       Pkt.            Waga ryb

1 Maciej Orzechowski 140 44680
2 Rafał Sęk 129 40020
3 Grzegorz Fakowski 125 36425
4 Paweł Trzaskowski 116 30460
5 Łukasz Serwa 114 28500
6 Dariusz Polanko 110 26180
7 Marek Przeniosło 93 17980
8 Ireneusz Kanios 90 17720
9 Łukasz Mirek 75 6240
10 Tadeusz Łakota 71 3320
11 Arkadiusz Kowalski 71 14560
12 Krzysztof Szczygłowski 93 3960
13 Andrzej Piotrowski 35 2440
14 Tomasz Śliwa 20 1940
15  Andrzej Janiga 15 0

 

 

REGULAMIN KONKURSU ,,Wędkarz Roku"

1. Udział w konkursie biorą wszyscy członkowie Koła w Skalbmierzu uczestniczący w zawodach.

2. Do punktacji ogólnej Grand Prix Koła zaliczamy zawody organizowane przez Koło PZW w Skalbmierzu oznaczone w terminarzu symbolem GPX.

3. W podsumowaniu wyników odrzucany będzie z punktacji najsłabszy start zawodnika w jednych zawodach (turze) w roku ( może to być również nieobecność zawodnika).

4. W przypadku remisu o zajętym miejscu decydować będzie waga ryb.

5. Pierwsze cztery osoby (dwie drużyny) wyłonione w konkursie mają prawo startu z Zawodach Rejonowych i zostaną całkowicie dofinansowane przez koło.

6. Punktacja:

1 miejsce - 30 pkt

2 miejsce - 28 pkt

3 miejsce - 26 pkt

4 miejsce - 24 pkt

Każde kolejne miejsce o jeden punkt mniej od poprzedniego.

7. Zaliczeniem udziału w zawodach jest obecność zawodnika do końca trwania tury zawodów.

8. Pierwsza trójka klasyfikacji rocznej otrzymuje puchary i dyplomy natomiast pozostali do szóstego miejsca dyplomy okolicznościowe.

                                                                                Zarząd Koła PZW

                                                                                w Skalbmierzu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin